Відбулися змагання з волейболу

Відбулися змагання з волейболу

Відповідно до спортивного календарю змагань 24 березня 2018 року у Печенізькій ЗОШ I-III ст. ім Г.Семирадського відбулися змагання з волейболу серед підприємств, установ та організацій району.

Участь приймало 4 команди села Артемівки команда ветеранів та молоді, смт.Печеніги Молодь Печеніжчики та ветерани.

Перше місце зайняла команда  «Ветеранів» с.Артемівки; друге місце посіла команда «Юність» с. Артемівка; третіми стала  команда «Молодь Печеніжчини» та четверте місце посіла команда «Ветеранів» смт.Печеніги.

Змагання пройшли дуже цікаво, спостерігаючи за командами ветеранів кожного року розумієш що рік немає значення для зайняття спортом.

Після закінчення змагань були вручені нагороди та самий головний приз Кубок «Чемпіонів».

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/198 | Переглядів: 49Дата публікації: 09:45 26.02.2018