Перший заступник голови Печенізької райдержадміністрації провів апаратну нараду

Перший заступник голови Печенізької райдержадміністрації провів апаратну нараду

26 лютого 2018 року під керівництвом першого заступника голови Печенізької районної державної адміністрації М.А.Никитченка відбулась апаратна нарада. В її роботі взяли участь заступник голови райдержадміністрації, керівник апарату райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій та органів місцевого самоврядування.

В ході наради обговорено питання про пріоритетні напрямки роботи райдержадміністрації, організацію та проведення в районі естафети пам’яті, виконання доходної частини бюджету  району за січень 2018 року, хід реалізації в районі урядової програми «Доступні ліки», проведення районної Спартакіади з волейболу.

З винесених на обговорення питань прийняті відповідні рішення, дано протокольні доручення та скоординовано роботу відповідних служб району.

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/196 | Переглядів: 53Дата публікації: 10:28 26.02.2018