Презентація програми ЄС «Креативна Європа»

Презентація програми ЄС «Креативна Європа»

Тренінг «Написання заявок на конкурси програми ЄС Креативна Європа»

Дата: 21 березня 2018 року, 11:00 – 14:00

Місце проведення: м. Харків, пл. Свободи, 6, північний корпус Харківського Національного Університету ім. В.Н. Каразіна, зала культурного центру, 3 поверх

Організатори: Національне Бюро програми ЄС «Креативна Європа» у співпраці з Харківською обласною державною адміністрацією, Департаментом з підвищення конкурентоспроможності регіону ХОДА, Харківським Національним Університетом ім. В.Н. Каразіна, Харківським університетським консорціумом.

Реєстрація:  21 березня 2018 року, 10:30 – 11:00, у фойє зали культурного центру ХНУ ім.. В.Н. Каразіна на підставі заповненої електронної заявки

Запрошуємо представників культурних та креативних індустрій міста Харкова та Харківської області, високо мотивованих керівників організацій, менеджерів/керівників проектів урядових та неурядових організацій до участі у тренінгу «Написання заявок на конкурси програми ЄС Креативна Європа».

Під час тренінгу ви зможете отримали практичні поради щодо того:

Як отримати грантову підтримку КЄ?

Як підготувати успішну грантову заявку?

Як працює грантове фінансування?

Участь у тренінгу безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Цільова аудиторія: ми шукаємо високо мотивованих керівників організацій, менеджерів/керівників проектів урядових та неурядових організацій, що планують подавати заявку на конкурси програми Креативна Європа.

Процедура реєстрації: заповніть, будь ласка, форму заявки за посиланням https://goo.gl/forms/0Lh8hRHQtXaDDI3j1 до 16 березня 2018 року (включно).

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/193 | Переглядів: 44Дата публікації: 13:41 23.02.2018