У бібліотечних закладах району відбулися заходи до Дня Героїв Небесної Сотні

У бібліотечних закладах району відбулися заходи до Дня Героїв Небесної Сотні

20 лютого Україна відзначає День Героїв Небесної Сотні. Під час Революції Гідності понад сотня людей загинули від куль, побиття або відійшли у вічність пізніше від отриманих на Майдані поранень. Їх назвали Героями Небесної сотні.

Пам'ятний День Героїв Небесної Сотні встановлено указом Президента України Петра Порошенка «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

Заходи з нагоди цієї трагічної  в новітній історії України дати пройшли по всіх бібліотечних закладах району .Печенізькі  районні бібліотеки презентували своїм читачам літературно- тематичну годину  «Герої сьогодення».Бібліотекарі провели короткий екскурс в історію Революції Гідності, згадали героїв Небесної Сотні . Хвилиною мовчання присутні  вшанували  пам’ять загиблих героїв. Також було продемонстровано фото- та відеохроніку героїчних подій Майдану.

Щоб віддати належну шану учасникам Революції гідності та вшанувати пам’ять полеглих,  протягом десяти днів в Печенізькій центральній районній бібліотеці буде діяти книжкова виставка «Герої майдану».

Альбом: У бібліотечних закладах району відбулися заходи до Дня Героїв Небесної Сотні
Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/191 | Переглядів: 49Дата публікації: 17:41 21.02.2018