Печенізький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Консультативно-дорадчі органи
Пропозиції
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
Коментар голови ХОДА Юлії Світличної щодо 3-ї річниці з дня теракту в Харкові
Коментар голови ХОДА Юлії Світличної щодо 3-ї річниці з дня теракту в Харкові

Поділитися новиною:

Коментар голови ХОДА Юлії Світличної щодо 3-ї річниці з дня теракту в Харкові

Три роки тому наш регіон болісно відчув, що таке тероризм. Вибух, який стався під час мирної ходи в пам’ять про Героїв Небесної Сотні, уніс життя чотирьох земляків.

Данило Дідік, Микола Мельничук, Ігор Толмачов та Вадим Рибальченко. Ми маємо пам’ятати ці імена. Маємо пам’ятати, на що ладен був піти ворог нашої держави задля досягнення своїх цілей, та ніколи не пробачити цього.

Перед пам’яттю жертв теракту біля Палацу спорту сьогодні маємо два несплачених борги. Перше і головне - винні в цій трагедії мають бути покарані. І я наголошую на обов’язку державного обвинувачення довести справу до логічного завершення, яким може бути лише максимально суворий вирок суду для тих, чия провина буде доведена.

Друге – це пам’ять. Пам’ятати всіх. Пам’ятати завжди. Упевнена, що молоде покоління харків’ян має знати про таких своїх однолітків, яким був 15-річний Данило Дідік.

У цей день прошу рідних загиблих прийняти мої щирі співчуття, а всіх харків’ян – вшанувати пам’ять Данила Дідіка, Миколи Мельничука, Ігоря Толмачова та Вадима Рибальченка.

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/190 | Переглядів: 35Дата публікації: 11:20 22.02.2018
Версія для слабо- зорих