Перший заступник голови Печенізької райдержадміністрації провів апаратну нараду

Перший заступник голови Печенізької райдержадміністрації провів апаратну нараду

19 лютого 2018 року під керівництвом першого заступника голови Печенізької районної державної адміністрації М.А.Никитченка відбулась апаратна нарада. В її роботі взяли участь голова районної ради, заступник голови райдержадміністрації, керівник апарату райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій та органів місцевого самоврядування.

В ході наради обговорено питання про пріоритетні напрямки роботи райдержадміністрації, організацію приписки юнаків до призовної дільниці Печенізького  райвійськкомату, організацію та проведення в районі заходів до Дня Героїв Небесної Сотні, роботу дорожньої служби, селищної та сільських рад під час погіршення погодних умов, проведення роботи щодо наповнення бюджету за рахунок податкового боргу.

З винесених на обговорення питань прийняті відповідні рішення, дано протокольні доручення та скоординовано роботу відповідних служб району.

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/172 | Переглядів: 51Дата публікації: 10:40 19.02.2018