Вітання з нагоди святкування Масляної

Вітання з нагоди святкування Масляної

Шановні мешканці району!

За церковною та народною традиціями на тижні, що минає,  в Україні святкують Масляну. Свою назву цей тиждень запозичив у назв страв, які прийнято готувати протягом цього періоду. В селах та містечках збереглись традиції широкого та веселого народного гуляння. Цей тиждень символізує проводи зими та зустріч із весною, а, значить, дає надію на оновлення, на продовження життя.

Вітаємовас, дорогі земляки   із Масляною. Зичимо, аби ваші надії та сподівання здійснились, аби плани на майбутнє були оптимістичними, як сама весна.

Останній день Масляної — Прощена неділя. Тож, давайте за християнським звичаєм попросимо один у одного прощення, очистимо наші душі від темних почуттів та тривог, спаливши разом з опудалом зими усі негаразди минулого року.

Нехай прийдешня весна і увесь рік будуть вдалими і щасливими.

Нехай прийдешня весна і увесь рік будуть вдалими і щасливими.

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/165 | Переглядів: 65Дата публікації: 08:25 16.02.2018