Печенізький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Консультативно-дорадчі органи
Пропозиції
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
На Печеніжчині відбулися заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав
На Печеніжчині відбулися заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Поділитися новиною:

На Печеніжчині відбулися заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Мітинг, присвячений 29-й річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан та вшануванню учасників бойових дій на території інших держав відбувся у Сквері Пам’яті 15 лютого 2018 року.

Участь у заході взяли керівництво району, воїни-інтернаціоналісти, колективи підприємств, установ та організацій району, учнівська молодь.

До всіх присутніх звернулися керівники району - перший заступник голови Печенізької РДА Н. Никитченко та голова Печенізької районної ради Л. Ярова, зазначивши у своїх виступах, що Печеніжці схиляють голови перед людьми, які пройшли випробування вогнем,виявивши себе справжніми патріотами.

Смерч Афганського лиха зачепив більше 160 тис. українців, з них майже три тисячі загинули, 60 чоловік вважаються зниклими безвісті, або тими, що потрапили в полон. Поранення отримали більше 8 тис. співвітчизників, з них 4 тис. 687 чоловік повернулися інвалідами. Серед учасників Афганської війни були жителі, воїни-солдати Харківської області, зокрема Печенізького краю - 46 молодих солдат, сержантів, які пройшли через  горнило жаху й відчаю. За кожним воїном-афганцем – свій життєвий подвиг, своя доля.  Правда про Афганську війну різна, і спогади різні. Але об’єднують всіх воїнів, загартовані у бою найкращі людські якості: мужність, стійкість, благородство. У неймовірно важких умовах бойового життя, далеко від дому, щогодини наражаючись на небезпеку, вони зберегли вірність військовій присязі та Батьківщині.

Представники влади, громадськості, воїни-інтернаціоналісти  вшанували пам’ять по загиблим від лиха війни хвилиною мовчання і покладанням квітів до пам’ятного знаку.

-Ми поділяємо біль і скорботу матерів, батьків, дітей, дружин, і всіх, хто втратив своїх рідних і близьких на війні. Ми зобов'язані дбайливо зберігати, по праву пишатися і шанувати пам'ять воїна-інтернаціоналіста, воїна-захисника, які б зміни не відбувалися навколо нас, - наголосив  М.А. Никитченко.

Альбом: На Печеніжчині відбулися заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав Альбом: На Печеніжчині відбулися заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав Альбом: На Печеніжчині відбулися заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав Альбом: На Печеніжчині відбулися заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав Альбом: На Печеніжчині відбулися заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав
Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/162 | Переглядів: 69Дата публікації: 13:54 15.02.2018
Версія для слабо- зорих