Тренування з територіальної оборони

Тренування з територіальної оборони

Згідно плану підготовки на 2018 навчальний рік у період з 13 по 14 лютого 2018 року під керівництвом Харківського обласного військового комісаріату в Печенізькому районі проведене спільне штабне тренування з територіальної оборони.

На навчання був залучений склад штабу територіальної оборони району на чолі з начальником штабу - військовим комісаром Печенізького районного війського комісаріату КОРОВ'ЯКОВСЬКИМ О.Л.

В ході тренування на фоні тактичної обстановки по навчанням відпрацьовані планувальні документи з територіальної оборони району,     координація заходів підготовки суб’єктів територіальної оборони, управління підрозділами територіальної оборони.

Тренування пройшли на належному рівні, основні цілі досягнуто, завдання, які ставилися перед штабом району, виконані в повному обсязі.

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/161 | Переглядів: 46Дата публікації: 10:15 15.02.2018