26.02.2018
10:00 - Апаратна нарада Апаратна нарада Організатор:Не визначено! Час проведення:26.02.2018 10:00 Місце проведення:Актова зала райдержадміністрації
10:30 - Засідання комісії з розгляду заяв з питань призначення житлових субсидій та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям Засідання комісії з розгляду заяв з питань призначення житлових субсидій та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям Організатор:Не визначено! Час проведення:26.02.2018 10:30 Місце проведення:Актова зала райдержадміністрації
10:45 - Засідання комісії з питань перевірки правомірності взяття на облік внутрішньо переміщених осіб Засідання комісії з питань перевірки правомірності взяття на облік внутрішньо переміщених осіб Організатор:Не визначено! Час проведення:26.02.2018 10:45 Місце проведення:Актова зала райдержадміністрації
27.02.2018
10:00 - Спеціальні тренування «Дії евакуаційних органів Печенізького району при проведенні евакуації населення в умовах пропуску льодоходу та загрози виникнення надзвичайної ситуації, яка пов’язана з можливим паводком та проривом греблі Печенізького водосховища» Спеціальні тренування «Дії евакуаційних органів Печенізького району при проведенні евакуації населення в умовах пропуску льодоходу та загрози виникнення надзвичайної ситуації, яка пов’язана з можливим паводком та проривом греблі Печенізького водосховища» Організатор:Не визначено! Час проведення:27.02.2018 10:00 Місце проведення:Актова зала райдержадміністрації
10:00 - Нарада з керівниками закладів освіти району Нарада з керівниками закладів освіти району Організатор:Відділ освіти райдержадміністрації Час проведення:27.02.2018 10:00 Місце проведення:Печенізька ЗОШ І – ІІІ ступенів ім. Г.Семирадського
28.02.2018
10:00 - Семінар – практикум для директорів та заступників з навчально – виховної роботи за темою: «Робота педагогічного колективу над педагогічною темою. Традиційні та інноваційні форми методичної роботи» Семінар – практикум для директорів та заступників з навчально – виховної роботи за темою: «Робота педагогічного колективу над педагогічною темою. Традиційні та інноваційні форми методичної роботи» Організатор:Відділ освіти райдержадміністрації Час проведення:28.02.2018 10:00 Місце проведення:Печенізька ЗОШ І – ІІІ ступенів ім. Г.Семирадського

Вперше в історії України Глава держави звернув увагу на незадовільний стан сільської медицини. Юлія Світлична

Реформування первинної ланки медичної допомоги в селі стало одним із головних питань під час засідання Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області.

«Вперше за історію існування незалежної України Глава держави звернув увагу на незадовільний стан сільської медицини. І, я вважаю, - це велика можливість налагодити цю сферу, - відзначила голова ХОДА Юлія Світлична. - Сільська медицина знаходиться в жахливому стані, її потрібно підтримувати. І ця підтримка сьогодні є з боку держави: у вигляді побудови нових амбулаторій або капітального ремонту тих, які придатні до використання».

Керівник області наголосила на необхідності всебічного аналізу та обговорення реформи сільської медицини в регіоні, а також ефективного інформування населення й самих медиків про всі нюанси реформи. Юлія Світлична повідомила, що в усіх районах області вже створені координаційні ради та робочі групи, до складу яких входять фахівці й представники органів виконавчої влади, та закликала представників місцевого самоврядування долучитися до роботи цих органів.

Головний лікар Харківської обласної клінічної лікарні Богдан Федак повідомив учасникам засідання про загальний стан справ у сільській медицині регіону.

«Матеріально-технічне забезпечення первинної ланки на сьогодні, м’яко кажучи, недостатнє, - сказав Богдан Федак. - 95 амбулаторій  (це 28% від загальної кількості в області) та 78 ФАПів (15,7%) потребують капітального ремонту або реконструкції. Тобто, там просто не можуть працювати лікарі. З 334 амбулаторій лише 60% мають централізоване постачання води. А серед ФАПів - це тільки 10%. У таких умовах практично неможливо виконувати ті завдання, які стоять перед лікарями в сільській місцевості. Отже, реформа первинної ланки є вчасною та вкрай необхідною. Закон № 2206, ініційований Президентом України, є абсолютно зрозумілим, чітким та нескладним до виконання. Передбачена побудова нових сільських амбулаторій, забезпечення їх транспортом, новим обладнанням, меблями, швидкісним інтернетом. Тобто, створення умов для надання повноцінної допомоги пацієнтові».

У рамках реформування сільської медицини цього року в регіоні планують побудувати 50 нових амбулаторій. Необхідна підготовча робота проводиться ще з грудня минулого року. Кошти також є. Про це повідомили керівники структурних підрозділів ХОДА. Так, за інформацією директора Департаменту капітального будівництва ХОДА Сергія Жукова, в обласному бюджеті вже є близько 200 млн грн коштів субвенції з держбюджету для будівництва відповідних амбулаторій, придбання обладнання та транспорту для лікарів.

«Ми чекаємо на затвердження мережі Мінрегіоном та Міністерством охорони здоров’я. Вже отримали типові проекти та плани, розробили свої передпроектні варіанти. Після затвердження Мінрегіоном типової форми візьмемось до робочого проектування», - повідомив Сергій Жуков.

Директор Департаменту містобудування та архітектури ХОДА Михайло Рабінович, у свою чергу, повідомив, що спеціалісти працюють над розробкою містобудівної документації. Розробки детальних планів території потребують 45 земельних ділянок, обраних для будівництва амбулаторій, з 50. 10 планів спеціалісти вже розглянули, завершити цей етап роботи планують 22 лютого.

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/157 | Переглядів: 11Дата публікації: 16:18 14.02.2018