Перший заступник голови Печенізької райдержадміністрації провів апаратну нараду

Перший заступник голови Печенізької райдержадміністрації провів апаратну нараду

12 лютого 2018 року під керівництвом першого заступника голови Печенізької районної державної адміністрації М.А.Никитченка відбулась апаратна нарада. В її роботі взяли участь голова районної ради, заступник голови райдержадміністрації, керівник апарату райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій та органів місцевого самоврядування

В ході наради обговорено питання про пріоритетні напрямки роботи райдержадміністрації, організацію та проведення в районі заходів до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, проведення  двомісячника з  укладання колективних договорів, стан озимих культур, профілактичну роботу щодо недопущення надзвичайних ситуацій на території району в пожежонебезпечний зимовий період, організацію та проведення в районі Спартакіади з масових видів спору, необхідність і порядок подачі електронної декларації за 2017 рік.

З винесених на обговорення питань прийняті відповідні рішення, дано протокольні доручення та скоординовано роботу відповідних служб району.

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/152 | Переглядів: 76Дата публікації: 10:39 12.02.2018