26.02.2018
10:00 - Апаратна нарада Апаратна нарада Організатор:Не визначено! Час проведення:26.02.2018 10:00 Місце проведення:Актова зала райдержадміністрації
10:30 - Засідання комісії з розгляду заяв з питань призначення житлових субсидій та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям Засідання комісії з розгляду заяв з питань призначення житлових субсидій та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям Організатор:Не визначено! Час проведення:26.02.2018 10:30 Місце проведення:Актова зала райдержадміністрації
10:45 - Засідання комісії з питань перевірки правомірності взяття на облік внутрішньо переміщених осіб Засідання комісії з питань перевірки правомірності взяття на облік внутрішньо переміщених осіб Організатор:Не визначено! Час проведення:26.02.2018 10:45 Місце проведення:Актова зала райдержадміністрації
27.02.2018
10:00 - Спеціальні тренування «Дії евакуаційних органів Печенізького району при проведенні евакуації населення в умовах пропуску льодоходу та загрози виникнення надзвичайної ситуації, яка пов’язана з можливим паводком та проривом греблі Печенізького водосховища» Спеціальні тренування «Дії евакуаційних органів Печенізького району при проведенні евакуації населення в умовах пропуску льодоходу та загрози виникнення надзвичайної ситуації, яка пов’язана з можливим паводком та проривом греблі Печенізького водосховища» Організатор:Не визначено! Час проведення:27.02.2018 10:00 Місце проведення:Актова зала райдержадміністрації
10:00 - Нарада з керівниками закладів освіти району Нарада з керівниками закладів освіти району Організатор:Відділ освіти райдержадміністрації Час проведення:27.02.2018 10:00 Місце проведення:Печенізька ЗОШ І – ІІІ ступенів ім. Г.Семирадського
28.02.2018
10:00 - Семінар – практикум для директорів та заступників з навчально – виховної роботи за темою: «Робота педагогічного колективу над педагогічною темою. Традиційні та інноваційні форми методичної роботи» Семінар – практикум для директорів та заступників з навчально – виховної роботи за темою: «Робота педагогічного колективу над педагогічною темою. Традиційні та інноваційні форми методичної роботи» Організатор:Відділ освіти райдержадміністрації Час проведення:28.02.2018 10:00 Місце проведення:Печенізька ЗОШ І – ІІІ ступенів ім. Г.Семирадського

Ми прийняли рішення про будівництво нового обласного онкологічного комплексу. Юлія Світлична

Голова ХОДА дала доручення розробити проект нового обласного онкоцентру та визначити місце для його будівництва.

«Фінансування знайдемо. Реформа децентралізації зміцнила місцеві бюджети, також будемо розраховувати і на підтримку державного бюджету. Діяти будемо рішуче і швидко. Розтягувати не будемо», - наголосила Юлія Світлична.

9 лютого вона відвідала КНП «Обласний центр онкології» в Помірках, де працює стаціонар майже на 500 ліжок, а на диспансерному обліку знаходяться понад 77 тисяч хворих з онкологічною патологією.

«Ситуація в лікарні вкрай складна, - відзначила Юлія Світлична. - Умови як для пацієнтів, так і для медиків вкрай незадовільні. Медичний заклад десятиріччями існував без підтримки та уваги. Тут необхідний і ремонт, і нове медичне обладнання».

Голова ХОДА відзначила, що обидва питання – ремонту та оновлення обладнання – будуть вирішувати вже цього року. Частину обладнання для онкоцентру керівник області передала одразу. Це апарат штучної вентиляції легенів, хірургічна лампа та декілька аналізаторів. Коштом обласної програми «Здоров’я Слобожанщини» торік центр отримав також новий мамограф, наркозно-дихальний апарат та мийно-дезінфекційну машину для ендоскопів.

«Найближчим часом закупимо сучасний рентген-апарат, будемо закладати й фінансування для придбання іншого обладнання, - повідомила Юлія Світлична. - Знаю, що є проблеми з покрівлею, з відділенням променевої терапії. Будемо проводити поточні ремонти. Але кардинально це не вирішить проблему. Будівлі лікарні занадто застарілі, деякі були збудовані 80 років тому, інженерні системи не витримають навантаження. І це потрібно змінювати кардинально. Саме тому ми прийняли рішення про будівництво нового обласного онкологічного комплексу».

За інформацією керівника області, новий онкоцентр має розміститися поруч із багатопрофільними медичними установами, що полегшить лікування пацієнтів із супутніми патологіями (кардіологічною, гастроентерологічною, ендокринологічною тощо).

«Це важливо, і це світова практика, - наголосила голова Харківської ОДА. - Дала доручення в найкоротші терміни розробити відповідний проект та визначитися з місцем».

Довідка. Показник захворюваності на злоякісні новоутворення в Харківській області має тенденцію до зростання і складає 340,5 на 100 тис. населення проти 320,2 у 2016 році. Щорічно кількість зареєстрованих хворих у середньому збільшується на 2,5 тисячі осіб. Комунальне некомерційне підприємство «Обласний центр онкології» є головним у регіоні спеціалізованим закладом третинного рівня, де надають допомогу дорослим жителям Харкова й області, які мають онкологічні, онкогематологічні та передпухлинні патології. Центр має стаціонар на 485 ліжок цілодобового перебування, денний стаціонар на 50 ліжок та поліклінічно-діагностичне відділення на 90 відвідувань за зміну. Медична допомога онкохворим надається за 16 спеціальностями. За останній рік тут пройшли лікування 18 тисяч пацієнтів, провели 4000 операцій, а 71 тисяча людей отримала допомогу в консультативній поліклініці.

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/151 | Переглядів: 16Дата публікації: 08:23 12.02.2018