Харківська область своєчасно затвердила всі місцеві бюджети на 2018 рік

Харківська область своєчасно затвердила всі місцеві бюджети на 2018 рік

Про це повідомили в Департаменті фінансів ХОДА

«У цілому на Харківщині прийнято 440 бюджетів усіх рівнів, - навели дані в Департаменті фінансів. - Це 47 бюджетів, які мають прямі взаємовідносини з Державним бюджетом України: обласний, 27 районних, 7 бюджетів міст обласного значення та 12 бюджетів об’єднаних територіальних громад. Також затверджено 393 бюджети місцевого самоврядування - 9 бюджетів міст районного значення, 49 селищних та 335 сільських».

Нагадаємо, що в контексті бюджетної децентралізації органам місцевого самоврядування надано право затверджувати місцеві бюджети, не чекаючи на прийняття Верховною Радою України закону про Державний бюджет України.

ДЖЕРЕЛО: http://kharkivoda.gov.ua/36/90314

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/15 | Переглядів: 19Дата публікації: 16:56 27.12.2017