26.02.2018
10:00 - Апаратна нарада Апаратна нарада Організатор:Не визначено! Час проведення:26.02.2018 10:00 Місце проведення:Актова зала райдержадміністрації
10:30 - Засідання комісії з розгляду заяв з питань призначення житлових субсидій та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям Засідання комісії з розгляду заяв з питань призначення житлових субсидій та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям Організатор:Не визначено! Час проведення:26.02.2018 10:30 Місце проведення:Актова зала райдержадміністрації
10:45 - Засідання комісії з питань перевірки правомірності взяття на облік внутрішньо переміщених осіб Засідання комісії з питань перевірки правомірності взяття на облік внутрішньо переміщених осіб Організатор:Не визначено! Час проведення:26.02.2018 10:45 Місце проведення:Актова зала райдержадміністрації
27.02.2018
10:00 - Спеціальні тренування «Дії евакуаційних органів Печенізького району при проведенні евакуації населення в умовах пропуску льодоходу та загрози виникнення надзвичайної ситуації, яка пов’язана з можливим паводком та проривом греблі Печенізького водосховища» Спеціальні тренування «Дії евакуаційних органів Печенізького району при проведенні евакуації населення в умовах пропуску льодоходу та загрози виникнення надзвичайної ситуації, яка пов’язана з можливим паводком та проривом греблі Печенізького водосховища» Організатор:Не визначено! Час проведення:27.02.2018 10:00 Місце проведення:Актова зала райдержадміністрації
10:00 - Нарада з керівниками закладів освіти району Нарада з керівниками закладів освіти району Організатор:Відділ освіти райдержадміністрації Час проведення:27.02.2018 10:00 Місце проведення:Печенізька ЗОШ І – ІІІ ступенів ім. Г.Семирадського
28.02.2018
10:00 - Семінар – практикум для директорів та заступників з навчально – виховної роботи за темою: «Робота педагогічного колективу над педагогічною темою. Традиційні та інноваційні форми методичної роботи» Семінар – практикум для директорів та заступників з навчально – виховної роботи за темою: «Робота педагогічного колективу над педагогічною темою. Традиційні та інноваційні форми методичної роботи» Організатор:Відділ освіти райдержадміністрації Час проведення:28.02.2018 10:00 Місце проведення:Печенізька ЗОШ І – ІІІ ступенів ім. Г.Семирадського

Будемо комплексно підходити до підтримки сфери охорони здоров’я. Юлія Світлична

Будемо комплексно підходити до підтримки сфери охорони здоров’я. Юлія Світлична

6 лютого голова ХОДА відвідала Харківську міську лікарню № 2 ім. проф. О.О.Шалімова. Вона поспілкувалась з колективом медзакладу та передала державну нагороду заступнику головного лікаря - ендокринологу Людмилі Ведяєвій.

«Президент України відзначив одного з провідних фахівців вашого медичного закладу. Я впевнена, що це державне звання отримано завдяки особистому внеску всього робочого колективу, - відзначила Юлія Світлична, вітаючи колектив лікарні та Людмилу Ведяєву з наданням їй звання Заслуженого лікаря України. - Одна людина не може досягти результату без великої команди однодумців. Така команда однодумців є в медичній сфері Харківщини. Ми маємо надзвичайно великі традиції, потужне та знакове ім’я. Але гарний спосіб шанувати традиції – це їх продовжувати».

Керівник області відзначила, що міська лікарня № 2 продовжує традиції одного із засновників української хірургічної школи - академіка Олександра Шалімова, ім’я якого носить.

«Нещодавно виповнилося 100 років від дня народження академіка Шалімова. Ця лікарня продовжує найкращі традиції української хірургії. Щороку тут проводять близько 4000 операцій, до того ж понад 80% з них мають ступінь складних», - навела дані голова ХОДА.

Говорячи про перспективи розвитку сфери охорони здоров’я Харківщини в цілому, Юлія Світлична відзначила, що в 2018 році фінансування галузі збільшено на 40%.

«Маємо плани щодо зміцнення матеріально-технічної бази, щодо надання фінансування на ремонтні роботи, щодо підтримки медичного персоналу тощо. Будемо комплексно підходити до підтримки медичної сфери», - резюмувала керівник області.

Довідка. Звання «Заслужений лікар України» Людмилі Ведяєвій надано Указом Президента України №11/2018 від 20 січня 2018 року.

Людмила Ведяєва працює у сфері охорони здоров’я Харківщини 40 років. Розпочала трудову діяльність лікарем-ендокринологом, працювала в комунальних та державних закладах охорони здоров’я, в тому числі на керівних посадах. З 2001-го - заступник головного лікаря комунального закладу охорони здоров’я «Харківська міська клінічна лікарня № 2 ім. проф. О.О. Шалімова» з поліклінічного розділу роботи.

Людмила Ведяєва постійно веде роботу, спрямовану на організацію ендокринологічної допомоги жителям міста Харків, забезпечення хворих препаратами інсуліну та іншими гормональними препаратами для лікування ендокринних захворювань. За її ініціативи було створено центри «Діабетична ступня», «Центр для лікування дітей та підлітків з ендокринною патологією м. Харкова», «Центр для хворих на цукровий діабет з дитинства», а також центр «Діабетичне око». Також Заслужений лікар України є ініціатором створення для хворих «шкіл самоконтролю» на базі Харківської міської клінічної лікарні № 2 ім. професора Олександра Шалімова та Харківської міської поліклініки № 6.

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/146 | Переглядів: 19Дата публікації: 11:15 07.02.2018