Перший заступник голови Печенізької райдержадміністрації провів апаратну нараду

Перший заступник голови Печенізької райдержадміністрації провів апаратну нараду

05 лютого 2018 року під керівництвом першого заступника голови Печенізької районної державної адміністрації М.А.Никитченка відбулась апаратна нарада. В її роботі взяли участь голова районної ради, заступник голови райдержадміністрації, керівник апарату райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій та органів місцевого самоврядування

В ході наради обговорено питання про пріоритетні напрямки роботи райдержадміністрації, реалізацію просвітницького проекту «Я маю право», організацію та проведення в районі заходів по святкуванню Масляної, виконання розпорядження КМУ «Про деякі питання дистанційного обслуговування розпорядників (одержувачів бюджетних коштів) в органах Державного казначейства, надання населенню житлових субсидій, стан захворюваності в районі на інфекційні хвороби (кір, дифтерія, ГРВі та забезпечення проведення вакцинації населення району), результати  роботу дорожньої служби, селищної та сільських рад під час погіршення погодних умов.

З винесених на обговорення питань прийняті відповідні рішення, дано протокольні доручення та скоординовано роботу відповідних служб району.

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/132 | Переглядів: 68Дата публікації: 10:59 05.02.2018