Управління соціального захисту населення Печенізької райдержадміністрації інформує

Відповідно до листа Міністерства соціальної політики України від 25.01.2018 № 26/0/91-18/234 в Україні буде проводитися Національний конкурс «Благодійна Україна – 2017»

Національний конкурс «Благодійна Україна» - щорічний Всеукраїнський конкурс, заснований Всеукраїнською благодійною організацією «Асоціація благодійників України» з метою розвитку ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників та волонтерів, організацій.

Заявки на участь у конкурсі можуть подавати безпосередньо самі благодійники, набувачі благодійної допомоги та будь-які неурядові організації та фізичні особи (окрім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій), незалежно від громадянства, зацікавлені у розвитку та популяризації благодійних ініціатив.

Кінцевий термін подач заявок – 15.02.2018 року. Додаткову інформацію можна отримати у організаторів конкурсу за тел. 067-164-04-11, e-mail: konkurs.blago@gmail.com.

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/131 | Переглядів: 50Дата публікації: 09:42 05.02.2018