Глава Адміністрації Президента провів зустріч з Послом Франції в Україні

Глава Адміністрації Президента провів зустріч з Послом Франції в Україні

Ігор Райнін зустрівся з Ізабель Дюмон. Сторони обговорили перспективи міжнародного співробітництва, зокрема - в сфері реформування системи державної служби в нашій країні та освіти для державних службовців.

Особливу увагу було приділено проекту «Управлінська освіта для префектів» з урахуванням значного досвіду саме французької школи державного управління, яку в цій країні реалізовує Національна школа управління Франції (Ecole Nationale d’Administration (ENA).

Сторони досягли домовленості узгодити найближчим часом «дорожню карту» створення аналогічної освітньої інституції, яка б дозволила покращити координацію та пришвидшити практичну реалізацію найкращих європейських стандартів управління в державній сфері в нашій країні.

Глава Адміністрації Президента України подякував послу Франції за активну участь її країни в Нормандському форматі та незмінну підтримку цією країною суверенітету, незалежності та територіальної цілісності України.

У ході зустрічі також було підтверджено запрошення від Президента України Петра Порошенка Президентові Французької Республіки Еммануелю Макрону відвідати Україну в зручний для нього час.

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/128 | Переглядів: 31Дата публікації: 15:46 02.02.2018