Печенізький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Консультативно-дорадчі органи
Пропозиції
Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
Керівництво району взяло участь у розширеній нараді освітян
Керівництво району взяло участь у розширеній нараді освітян

Поділитися новиною:

Керівництво району взяло участь у розширеній нараді освітян

01 лютого 2018 року в конференц-залі Печенізької ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Г. Семирадського відбулася розширена нарада за участі першого заступника голови Печенізької районної державної адміністрації Михайла Никитченка, голови Печенізької районної ради Лариси Ярової та заступника голови Печенізької районної державної адміністрації Ольги Кизим з керівниками та заступниками усіх навчальних закладів району.

Захід відбувся під головуванням начальника відділу освіти Наталії Прохорчук.

Нараду розпочав Михайло Анатолійович з інформації  про пріоритетні напрямки діяльності районної державної адміністрації у сфері освіти у 2018 році. Очільник району звернув увагу на певні досягнення у сфері освіти, а також на деякі проблемні питання, зокрема на підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання. Михайло Анатолійович запевнив освітян у своїй підтримці.

Лариса Володимирівна повідомила присутніх про вклад депутатського корпусу та районної ради у прийняття важливих рішень щодо підтримки освіти району; виділення коштів з районного та місцевих бюджетів на освіту; підвела підсумки участі навчальних закладів у конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

Ольга Вікторівна більш докладно зупинилась на створенні в районі освітнього округу, опорної школи на базі Печенізької ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Г.Семирадського; ресурсної кімнати для дітей з особливими потребами; освітнього простору для початкових класів тощо.

На нараді розглядались інші важливі питання пріоритетних напрямків діяльності освіти району; керівникам закладів поставлені конкретні завдання.

Альбом: Керівництво району взяло участь у розширеній нараді освітян Альбом: Керівництво району взяло участь у розширеній нараді освітян Альбом: Керівництво району взяло участь у розширеній нараді освітян
Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/126 | Переглядів: 55Дата публікації: 17:10 01.02.2018
Версія для слабо- зорих