Проведено роздільне штабне тренування

Проведено роздільне штабне тренування

30 січня 2018 року військовим комісаром Печенізького районного війського комісаріату КОРОВ'ЯКОВСЬКИМ О.Л., начальником штабу територіальної оборони району, з особовим складом штабу проведене роздільне штабне тренування.

В ході тренування відпрацьовувались алгоритм і злагодженість у роботі посадових осіб штабу територіальної оборони Печенізького району, взаємодія між місцевими органами державної влади, органами місцевого самоврядування,  правоохоронними органами та органами військового управління, які знаходяться в районі відповідальності.

Підбиваючи підсумки проведеного заходу керівник заняття відзначив, що основні цілі і завдання тренування досягнуто, визначив проблемні питання щодо підготовки територіальної оборони району та управління силами, які залучаються до виконання завдань територіальної оборони. Учасники тренування усвідомили недоліки і завдання, над якими необхідно працювати.

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/120 | Переглядів: 60Дата публікації: 16:15 30.01.2018