Перший заступник голови Печенізької райдержадміністрації провів апаратну нараду

Перший заступник голови Печенізької райдержадміністрації провів апаратну нараду

29 січня 2018 року під керівництвом першого заступника голови Печенізької районної державної адміністрації М.А.Никитченка відбулась апаратна нарада. В її роботі взяли участь голова районної ради, заступник голови райдержадміністрації, керівник апарату райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій та органів місцевого самоврядування

В ході наради обговорено питання про пріоритетні напрямки роботи райдержадміністрації, День пам’яті героїв Крут, зміни та особливості проведення ЗНО в 2018 році, реалізацію в 2018 році в районі Урядової програми «Доступні ліки», підсумки роботи сільськогосподарської галузі району в  2017 році, роботу дорожньої служби та комунальних господарств району під час погіршення погодних умов, виконання доручення першого заступника голови райдержадміністрації Никитченка М.А. щодо проведення аналізу води водопровідної системи с. Мартове.

З винесених на обговорення питань прийняті відповідні рішення, дано протокольні доручення та скоординовано роботу відповідних служб району.

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/110 | Переглядів: 54Дата публікації: 12:36 29.01.2018