Коментар першого заступника голови райдержадміністрації з нагоди Дня пам’яті героїв Крут

Шановні жителі Печенізького району!

29 січня 2018 року ми відзначаємо 100 років бою під Крутами. Саме в цей день, 29 січня 1918 року, чотириста відважних юнаків – студентів і козаків «Вільного козацтва», вступивши у нерівний бій, призупинили наступ вдесятеро більшої російсько-більшовицької армії Михайла Муравйова, що насувалась на Київ.

Сьогодні ми вшановуємо пам’ять молодих захисників нації, які віддали життя за свободу і незалежність української землі. Подвиг студентів, які полягли у бою під Крутами, став символом героїзму української молоді у боротьбі за незалежну Україну.

Згадаймо мужність молодих людей, які боролися за сильну Українську державу. Символічно, що саме у ці важкі для України часи ми віддаємо данину шани героям Крут, усім, хто в різні роки, та й сьогодні, відстоює інтереси українців: інтереси державності, соборності та свободи. Вклоняємося низько героям сьогодення – Героям Небесної Сотні, котрі змінили хід історії України, та Героям АТО, котрі воюють за незалежність України.

Твердо вірю, що завдяки патріотам своєї держави Україна стане могутньою, демократичною державою європейського зразка.

Слава Україні!

З повагою перший заступник голови райдержадміністрації Михайло Никитченко

Web-адреса: pechenigi-rda.gov.ua/news/id/107 | Переглядів: 30Дата публікації: 12:14 29.01.2018